Referencje

LPT GROUP/ Tomasz Tamborski / Określiliśmy DNA firmy

Gdy słuchałem co mówi Justyna na scenie, docierało do mnie, że mówi o moich uczuciach które wcześniej doświadczałem, tylko do tej pory nie wiedziałem, że to właśnie dotyczyło flow. Miałem taki moment w życiu, że mogłem się na chwilę zatrzymać i odpowiedzieć sobie na pytanie co ja chcę robić, albo więcej czego ja nie chcę już w życiu więcej robić. I dlatego podjąłem decyzję, żeby zrealizować warsztaty z Justyną. Na warsztatach doświadczyliśmy flow, nazwaliśmy swoje wartości, określiliśmy DNA, co jest istotne, co chcemy pielęgnować.

TOMASZ TAMBORSKI

Prezes LPT GROUP

Fundacja Class Ladies / Daria Domaradzka - Guzik

Dzięki Dynamice można zdiagnozować kto kim jest i w zależności od tego jakie ma kompetencje to optymalnie nimi można zarządzać. Jeśli na to nałożymy jeszcze czas, to można przewidzieć co będzie w następnym etapie cyklu; skoro się wydarzyło „A” to wiadomo, że za chwilę wydarzy się „B” i można wyjść temu na przeciw. Doznałam olśnienia, prostego jednak mocnego, że korporacja nie może działać jak startup a startup nie jest jeszcze korporacją. Produkt zawsze musi być dopasowany do etapu rozwoju biznesu na jakim jesteśmy.

DARIA DOMARADZKA - GUZIK

Prezes Fundacji Class Ladies

13.06.2017 Konferencja Efektywne Techniki Sprzedaży w Poznaniu

Wypowiedź jednej z uczestniczek: Da mi to możliwość osiągania moich celów znacznie szybciej i umiejętności empatycznego prowadzenia biznesu z partnerami.

Podsumowanie oraz opinie uczestników konferencji na której Justyna Liber występowała obok Briana Tracy.

Dynamika Talentów w praktyce

15-17.09.2017 Targi Rozwoju w Warszawie

Wypowiedź jednego z uczestników: Flow to jest coś co nam pomaga pracować. Pracować z pasją.

JEDYNA OKAZJA DO SPOTKANIA NA ŻYWO NAJLEPSZYCH TRENERÓW, EKSPERTÓW, WYBITNE AUTORYTETY ŚWIATA ROZWOJU w jednym miejscu i czasie!

TOP